Tvůrci zvažovali, že bude Captain America Kamenem duše. Víme, proč v Avengers 2 nezvedl kladivo

Datum vydání 29. 4. 2020Shlédnutí 12 636×Názory k tématu12Sdílení článku98Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Bratři Anthony Russo   a Joe Russo  , kteří režírovali úspěšné blockbustery Avengers: Infinity War 86 % a Endgame 83 %, odhalili jeden z nepoužitých nápadů. Údajně krátce zvažovali, že by se stal Captain America v příběhu Kamenem duše, o němž jsme v době natáčení obou zmíněných filmů dosud vůbec nic nevěděli. Nakonec se Kámen skrýval na odlehlém světě Vormiru, střeženém Red Skullem. Jeho získání si vyžádalo oběť.

Režiséři na Twitteru zveřejnili také video z okamžiku, kdy se představitel Captaina Chris Evans   loučil se svou ikonickou rolí. Herci a členové štábu tleskají, zatímco se s nimi Evans postupně objímá.

Scénárista Christopher Markus   mezitím odhalil, proč podle něj Captain America ve snímku Age of Ultron 73 % ještě nebyl schopný zvednout Thorovo kladivo. Svědomí mu prý tížilo, že znal pravdu o smrti rodičů Tonyho Starka, jak se později ukázalo ve snímku Občanská válka 76 %.

Foto: Falcon

Režiséři přitom již loni přišli s jiným vysvětlením – totiž že Cap už tehdy kladivo zvednout mohl, jen Thora nechtěl ztrapnit.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *