Solar Opposites se připomínají dalším trailerem, ten je věnovaný aktuální izolaci společnosti

29. 4. 2020 732×4 světlý/tmavý vzhled

Seriál Solar Opposites   je nejnovějším projektem Justina Roilanda  , jednoho z tvůrců Ricka a Mortyho 91 % a už příští týden se můžete těšit na vydání první řady. Jelikož tyto dvě série sdílejí velmi podobný humor, tak se není čemu divit, že se i podobným způsobem prezentují.

Výše tedy najdete nový trailer věnovaný jak blížícímu se vydání na Hulu, tak aktuální situaci kolem nás, která si žádá jisté sociální distancování. Díky tomu můžete sledovat, jak si tato skupina mimozemšťanů prochází všemi obvyklými fázemi.

Solar Opposites se jinak točí kolem čtyř postav, co unikly ze své explodující domoviny. Jejich útěk ale skončil celkem nečekaně, když nouzově přistáli na střeše domu připraveného k nastěhování. Korvo a Yumyulack vnímají na Zemi převážně jen její znečištění, všudypřítomný konzumní způsob života a slabost jejích lidských obyvatel. Na druhé straně pak stojí Terry a Jesse, kteří je naopak milují a stejně tak jejich televizní pořady a nezdravá jídla.

Nový trailer pro Solar Opposites ukazuje, že by mohlo jít o šílenější seriál než Rick a Morty

Hlavní misí této čtveřice ale není poznávat místní kulturu, na Zemi se s nimi totiž dostal ještě někdo. Pupa představuje žijící superpočítač, který se jednou vyvine do své pravé podoby, pozře je a teraformuje Zemi. No a jejich cílem je ho chránit. Všech osm epizod první série dorazí už 8. května.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor