Avengers: Tvůrci odhalili, jakým způsobem vznikl Star-Lordův tanec v Endgamu

29. 4. 2020 10 246×239 světlý/tmavý vzhled

Avengers: Endgame 83 % nabídl mnoho cest do minulosti a my díky nim spatřili například Howarda Starka, znovu jsme nahlédli do doby prvních Avengerů 83 % a také jsme měli možnost sledovat Star-Lordův tanec v rámci Strážců Galaxie 82 %. A právě k tomu poslednímu se vyjádřil jeden z tvůrců, Stephen McFeely  .

Foto: Disney

V rámci speciálního sledování tohoto filmu, které pořádal portál ComicBook.com totiž prozradil, jak to bylo s touto taneční scénou. Na první pohled totiž vypadá, jako by ji vytáhli přímo z původních Strážců Galaxie a doplnili o nepoužité záběry, pravda se ale skrývá jinde. Chris Pratt   si totiž prostě a jednoduše trsnul tohle číslo znovu.

Svým způsobem jde o celkem logické východisko, protože Rhodey Petera na závěr uzemnil dobře mířenou ranou, takže stejně bylo potřeba alespoň kus natočit z nuly.

Scarlett Johansson nebyla první volbou pro Black Widow. Není ale jediným Avengerem s tímto osudem

I tak je až s podivem, jak skvěle dokázal Chris tuto sekvenci zatančit, protože i při přímém srovnání to v některých chvílích působí de facto identicky. Bok po boku tyto sekvence najdete například zde.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (2 komentáře)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: