Star Wars: Synopse předposledního dílu Klonových válek potvrzuje rozkaz 66. Co nás čeká na závěr?

Datum vydání 29. 4. 2020Shlédnutí 2 420×Sdílení článku110Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Příští týden touto dobou už budeme jen vzpomínat na Klonové války 77 %, protože tento pátek dorazí předposlední epizoda jejich příběhu a v pondělí 4. května pak ta poslední. Už nějakou dobu víme, že nás znovu čeká pohled na nejtragičtější událost v historii Republiky, nyní jsme ale zjistili, kdy přesně k tomu dojde.

I tentokrát zde vyvěsíme varování na SPOILERY k předešlým epizodám.

V rámci dobývání planety Mandalore se Ahsoce podařilo konfrontovat Dartha Maula a při jednom z nejlepších duelů předaleké galaxie ho nakonec i porazit a zajmout. Každý, kdo sledoval seriál Povstalci 67 %, nebo viděl alespoň Sola 71 % ví, že Maul přežil události kolem pádu Republiky, takže se dá celkem snadno předpovídat, co mu pomůže při útěku ze zajetí.

Podle synopse příštího dílu je ale rozkaz 66 blíže, než bychom si mohli myslet.

Po úspěšném zajmutí Maula na Mandaloru plánuje Ahsoka jeho doručení Radě Jediů na Coruscantu. Když ale v průběhu její cesty propukne rozkaz 66, tak se jí obrátí svět vzhůru nohama. Přátelé se stanou nepřáteli a nepřátelé spojenci.

Vypadá to tedy, že Ahsoka Tano se přeci jen alespoň na okamžik spojí s Maulem, aby společně dokázali přežít. Během toho pravděpodobně zachrání i Rexe a několik dalších klonů.

Mandalorian: Uniklé názvy epizod prozrazují, kdy by mohla na scénu dorazit Ahsoka Tano

Konec Klonových válek ale nejspíš nebude i posledním vyprávěným příběhem Ahsoky Tano, protože pokud se dosavadní domněnky stanou pravdou, tak ji uvidíme i v Mandalorianovi 85 %. Doufejme, že tato zpráva bude potvrzena na den Star Wars, tedy 4. května.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023