Infinity War mohl obsahovat Novu. Proč se do tohoto filmu nakonec nedostal?

Datum vydání 6. 5. 2020Shlédnutí 6 218×Sdílení článku113Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Avengers: Infinity War 86 % nám na jednom místě dodal většinu důležitých postav, s kterými jsme se v rámci MCU do té doby setkali. Podle původních plánů ale měl dokonce představit i několik nových. Bohužel ale stopáž tohoto filmu byla tak našlapaná, že muselo dojít ke škrtům ve scénáři.

Foto: Disney

I proto jsme se nedočkali zakomponování Novy, postavy co znají například fanoušci animovaného seriálu Dokonalý Spider-Man 68 %, kde po boku Petera Parkera a dalších několika menších hrdinů bojuje proti zločinu.

Původně se totiž do Infinity War měla podívat i planeta Xandar, ta měla posloužit jako místo, kde Thanos získá jeden z kamenů nekonečna. Jelikož ale mělo jít o další obrovskou bitvu, tak se nakonec rozhodli pro jinou cestu a my tak dostali sekvenci s Knowhere.

Planeta Xandar by ale sehrála ještě další roli, protože právě odtud pochází Nova a mělo jít tedy o okamžik, kdy bychom se s touto postavou poprvé setkali i v rámci MCU.

Režisér Ant-Mana prozradil, že ve filmu bylo skryté cameo s Black Widow

Dříve nebo později se ho ale přece jen dočkáme, protože jak Kevin Feige  , tak i James Gunn   o něm v minulosti mluvili jako o velmi důležité postavě pro další příběhy ze světa Marvelu. Je tedy možné, že bychom se s ním mohli setkat třeba v rámci posledních Strážců Galaxie  .

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *