Video ze zákulisí Klonových válek odhaluje, jak vznikal jeden z nejlepších duelů světa Star Wars

Datum vydání 4. 5. 2020Shlédnutí 1 287×Sdílení článku91Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Klonové války 77 % dnes dorazily do cílové stanice a definitivně tak uzavřely éru Republiky. V rámci posledních čtyř dílů této série jsme pak byli svědky jednoho z nejlepších duelů celého světa Star Wars, který proběhl mezi Ahsokou Tano a Darthem Maulem. Nové video ze zákulisí pak ukazuje, jak tento souboj vznikal.

Před pár týdny jsme vás už informovali o tom, že tvůrci sáhli i po Rayi Parkovi  , tedy původním herci ze Skryté hrozby 79 %, který přivedl tohoto rohatého učedníka k životu. I díky němu se nám pak dostalo dalšího skvělého duelu.

A de facto to samé proběhlo i tentokrát. I přes pár kilo navíc Ray předvedl, že jeho um rozhodně nikam nezmizel a spolu s Lauren Mary Kim   vytvořili základ pro to, co jsme sledovali v rámci desátého dílu. Animátoři ale i tak museli celou tuto sekvenci upravit, aby lépe seděla do prostředí Klonových válek.

Star Wars: George Lucas a Dave Filoni odhalili své nejoblíbenější epizody Klonových válek

Zrychlili tedy některé údery, umocnili určité postoje a po troškách hledali rovnováhu mezi mo-capem a animací. Zajímavostí pak je i to, že této technologie využili poprvé za celou historii animovaných seriálů z předaleké galaxie.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *