Marvel: Scénárista odhalil, že Bucky mohl dostat štít. Daredevil se v příštím Spider-Manovi neukáže

30. 4. 2020 3 285×31 světlý/tmavý vzhled

Scénárista Avengers: Endgame 83 % Christopher Markus   odhalil, že tvůrci krátce zvažovali předat na konci snímku Captainův štít Buckymu Barnesovi. Rychle ale tento záměr přehodnotili. Captainův charakter je prý o idealismu, čemuž osobnost Sama Wilsona alias Falcona odpovídá lépe než ta Buckyho. Podobně už tvůrci mluvili v minulosti – tehdy však neprozradili, že Barnese skutečně jako Captainova nástupce zvažovali.

Foto: Netflix

Režiséři snímku bratři Russové zase prozradili, jak herec Chris Evans   reagoval na scénu, kdy jeho Captain America zvedne Thorovo kladivo. Byl prý nadšený, podobně jako třeba i členové štábu. Mezi těmi se totiž nachází spousta komiksových fanoušků, což se projevilo i při natáčení samotného momentu.

Bojujte jako filmoví hrdinové. 10 nepravděpodobných zbraní, které možná najdete i doma

Režisér Kevin Smith   už minulý měsíc prozradil, že zaslechl klepy o možné roli Daredevila ve snímku Spider-Man 3  . Herec Charlie Cox  , který postavu ztvárnil v marveláckém seriálu, však možnost svého návratu popřel. Pokud se prý Daredevil v pavoučím filmu ukáže, zahraje si ho někdo jiný.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: