Od Avengers k Herkulovi. Bratři Russoovi mají nový projekt od studia Disney

3. 5. 2020 2 198×125 světlý/tmavý vzhled

Studio Disney hodlá i nadále pokračovat v práci na hraných verzích svých animovaných pohádek a podle portálu The Hollywood Reporter je dalším na seznamu právě Herkules 79 % z roku 1997. Produkce je zatím jen v plenkách, ale už v tuto chvíli na tomto projektu pracují minimálně dvě velká jména.

Foto: Disney

Bratři Joe   a Anthony Russo   se ve světě popkultury nejvíce proslavili díky své práci na filmech Marvelu, kde nám naposledy představili Avengers: Endgame 83 %. Od té doby se ale podepsali také pod celkem brutální snímek Netflixu, Vyproštění 71 % a kriminální drama Cherry   s Tomem Hollandem  .

V tuto chvíli je tedy stále otázkou, jakým způsobem se tato dvojice chopí práce na hudebně i barevně pestrém filmu, jakým je Herkules. Studio Disney toho bohužel zatím mnoho neprozradilo, takže zatím nevíme, jestli se dočkáme adaptace ve stylu Aladina 69 %, nebo se vydáme spíše cestou dospělejšího přístupu, jako například u Mulan  

Disney pracuje na remaku další klasické pohádky. Co uvidíme v novém kabátu tentokrát?

A i když ještě nebylo odhaleno obsazení, tak fanoušci už mají celkem dobrou představu o tom, koho by chtěli vidět v hlavních rolích. Nejčastěji se pak objevují jména Dwayne Johnson  , Kellan Lutz  , Ariana Grande   a Amber Riley  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: