Režisér Ant-Mana prozradil, že ve filmu bylo skryté cameo s Black Widow

Datum vydání 5. 5. 2020Shlédnutí 4 517×Sdílení článku85Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Ant-Man 75 % sice nepatří mezi nejoblíbenější hrdiny světa MCU, ale v rámci celého příběhu Avengerů nakonec sehrál celkem výraznou roli. Jeho první vystoupení nám navíc ukázalo hned několik zajímavých postav, střetli jsme se s otcem Tonyho Starka, znovu viděli Peggy a také se nám naskytl pohled na zajímavý souboj s Falconem.

Foto: Disney

A právě k němu směřuje skryté cameo, které si v tomto filmu odbyla Black Widow. Poté, co Sam dostane slušně naloženo se totiž s někým spojí skrze vysílačku a podle nedávného tweetu režiséra Peytona Reeda   se na druhé straně nacházela právě Natasha.

Ta v té době zastávala jednu z vůdčích pozic v rámci čerstvě formujících se Avengerů. Ti totiž po událostech filmu Age of Ultron 73 % získali nové prostory a právě Black Widow dohlížela na chod tohoto zařízení. Je tedy celkem logické, že se v dané situaci spojil Falcon pravě s ní.

Scarlett Johansson nebyla první volbou pro Black Widow. Není ale jediným Avengerem s tímto osudem

Black Widow   se jinak snad ještě letos dočká svého vlastního filmu. Ten je v tuto chvíli naplánován na 5. listopadu 2020. Příběh nás pak zavede do doby mezi Občanskou válkou 78 % a Infinity War 86 %.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *