Star Wars: Režisér Ragnaroku Taika Waititi natočí nový snímek z předaleké galaxie

Datum vydání 5. 5. 2020Shlédnutí 2 664×Názory k tématu1Sdílení článku224Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Režisér snímku Thor: Ragnarok 82 % Taika Waititi   natočí nový snímek z předaleké galaxie Star Wars. Včera to v rámci každoroční akce Star Wars Day odhalil Lucasfilm na oficiálním webu galaktické ságy. Waititi už v minulosti režíroval jednu epizodu úspěšného seriálu Mandalorian 85 % a o jeho možné práci na celovečerním filmu se už nějakou dobu objevovaly nepotvrzené zprávy.

Foto: Electronic Arts

Populární novozélandský režisér poslal loni do kin svůj nejnovější snímek Králíček Jojo 79 %, proslavil se nicméně hlavně již zmíněnou marvelovkou Thor: Ragnarok. V propojeném vesmíru MCU navíc propůjčuje hlas kamenovitému Korgovi. Podílet se bude i na scénáři nového filmu ze světa Star Wars.

Darth Vader: 10 nejhorších zločinů, které sithský lord spáchal

S tím Waititimu pomůže Krysty Wilson-Cairns  , která pracovala na nedávném válečném dramatu 1917 81 %. Její kolegyně Leslye Headland   pak začne pracovat na dosud nepojmenovaném seriálu z předaleké galaxie pro streamovací platformu Disney+. Bližší detaily zatím neznáme, podobně jako data premiér obou nově oznámených projektů. Na našem webu je ale samozřejmě budeme bedlivě sledovat.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *