Stranger Things: Čtvrtá řada odhalí velké tajemství ohledně příběhu Hoppera. Víme i čeho se týká

6. 5. 2020 5 189×65 světlý/tmavý vzhled

Už nějakou dobu víme, že Jim Hopper nakonec přežil události třetí série Stranger Things 91 %. Mnohým fanouškům tedy spadl kámen ze srdce. Stále ale nemáme ponětí, jak se vlastně dostal do končin, kde aktuálně pobývá. Nyní to navíc vypadá, že čtvrtá série se na něj zaměří více než dříve.

Foto: Netflix

V rámci březnového Comic-Conu v Liverpoolu totiž došlo i na klasické otázky a odpovědi a David Harbour   při této příležitosti přece jen něco málo prozradil. Podle zprávy portálu IndieWire poukázal na to, že nás čekají dvě hlavní příběhové linie a jedna z nich nás zavede právě k Jimovi.

Mimo jiné ale promluvil i o tom, čeho by se jeho příběh měl týkat. V druhé sérii jsme totiž spolu s Eleven nahlédli do sklepa Jimovy lesní boudy. Tam se nachází pět krabic, jedna z nich skrývá informace o laboratoři a na dalších pak najdeme nápisy Otec, Vietnam a New York, poslední zatím zůstává bezejmenná.

A právě jedné z těchto nadepsaných krabic se bude týkat i ono velké odhalení, které nás čeká. Konečně tedy nahlédneme i do minulosti Hoppera.

Stranger Things: Souhrn všech faktů i domněnek, co zatím máme ke čtvrté řadě

David pak ještě dodal, že jde o informaci, kterou o této postavě zná od prvního dne a jde o jeho velmi důležitou část. I on sám se tedy těší na to, až se ji dozvíme i my.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: