Harry Potter: Daniel Radcliffe se na okamžik vrátí do světa čar a kouzel. Co ho čeká tentokrát?

6. 5. 2020 13 709×39 světlý/tmavý vzhled

Oficiální stránky Harryho Pottera známé také pod jménem Wizarding World momentálně pořádají události označené jako Harry Potter At Home. A právě k této příležitosti se podařilo zaangažovat několik celebrit, mezi kterými najdeme i Daniela Radcliffa  . Co ho tedy ve světě čar a kouzel čeká tentokrát?

Foto: Warner Bros.

Boj proti novému pánu zla? Výprava za dalšími mocnými artefakty? Nebo snad lov nějakých nebezpečných kouzelníků? Bohužel nejde ani o jedno z toho, protože aktuální epidemie koronaviru ani jemu nedovoluje pobíhat po venku. Místo toho propůjčil svůj hlas příběhu, který před téměř 20 lety přivedl k životu na filmových plátnech.

Tentokrát tedy zavítal do toho knižního světa a fanouškům dal možnost poslechnout si, jak zní první kapitola Kamene mudrců v jeho znění.

Harry Potter: Svět čar a kouzel pomohl s pojmenováním nově objeveného druhu hada

Video je k vidění například zde a mimo Daniela se na tomto projektu budou podílet i další tváře ze světa čar a kouzel, Eddie Redmayne  , který v rámci Fantastických zvířat představil postavu Mloka, a Claudia Kim   alias Nagini. V první várce čtení se jinak můžete těšit také na Davida Backhama, Dakotu Fanning  , Stephena Frye   a Nomu Dumezweni  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: