Marvel: Scénáře pro She-Hulk jsou dokončeny. Kdy by mohlo začít natáčení?

Datum vydání 7. 5. 2020Shlédnutí 2 458×Sdílení článku44Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Studio Disney ve své dílně pilně pracuje hned na několika projektech ze světa Marvelu a jedním z nich je i série She-Hulk  . Ohledně tohoto projektu jsme toho bohužel zatím příliš mnoho neslyšeli, ale podle nejnovějších zpráv to vypadá, že scénáře jsou dokončeny a předprodukce se může posunout o další krok kupředu.

Foto: Marvel Comics

Informaci světu dodala jedna ze scénáristek, Dana Schwartz. Ta na svém Twitteru prozradila, že práce na scénářích seriálu She-Hulk skončila, takže je opět k mání pro další projekty.

V tuto chvíli tedy může začít plnohodnotné pátrání po hlavním obsazení. Je velmi pravděpodobné, že Disney už před nějakou dobou kontaktovalo své největší kandidáty, ale oficiálně zatím nic takového potvrzeno nebylo.

Fanoušci pak ještě stále doufají, že se na scéně alespoň mihne i Mark Ruffalo   a jeho Hulk, podle posledních zpráv ale stále probíhají jednání.

Infinity War mohl obsahovat Novu. Proč se do tohoto filmu nakonec nedostal?

Pokud by se situace kolem koronaviru uklidnila do konce léta, tak by natáčení mohlo začít ještě více méně podle rozpisu. Původně totiž bylo v plánu zahájit natáčení někdy v průběhu srpna. 

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *