Piráti z Karibiku: Nakonec možná přeci jen uvidíme reboot. Prý s hvězdou Strážců Galaxie

7. 5. 2020 10 487×35 světlý/tmavý vzhled

Studio Disney podle všeho moc netuší, co si počít se svou úspěšnou značkou Piráti z Karibiku. Nejdřív tvůrci tvrdili, že se obejdnou úplně bez hlavní hvězdy Johnnyho Deppa   a ušetří tak závratnou sumu za hercům plat, nedávno se pak šuškalo, že se Sparrow přeci jen vrátí. Podle nejnovějších zpráv ale sérii přeci jen čeká reboot.

Foto: Falcon

Server Disney Insider s odvoláním na svůj zdroj Daniela Richtmana uvedl, že studio plánuje natočit Piráty se ženou v hlavní roli. Momentálně se prý poohlíží po hvězdě Strážců Galaxie a série Jumanji Karen Gillan  . Podle drbů z webu We Got This Covered, kde se spekulace o hereččině účasti objevily už loni, ale nemusí změna hlavní postavy znamenat, že neuvidíme Jacka Sparrowa.

Ďáblův advokát: Třetí Piráti z Karibiku důstojně zakončili příběh Willa a Elizabeth

Studio zjevně nechce platit Deppovi plnou sumu za hlavní roli, podle současného plánu by si však herec měl střihnout aspoň cameo. Pokud by to byla pravda, Piráty by čekal spíš soft reboot, tedy spíš změna kurzu než zbrusu nový začátek. Další klepy pak naznačují, že by nová pirátka mohla pátrat po Jackově ukrytém pokladu, na který má ale zálusk i navrátivší se Davy Jones.

Nakolik můžeme všem těmto informacím věřit, zatím není jasné. Zprávu o možném angažmá Karen Gillan však převzala celá řada zahraničních filmových serverů a informace o ženě v hlavní roli kolovaly po internetu už docela dlouho.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: