Star Wars: Odhalený koncept ukazuje střet Rey s Tuskeny. Kdy a kde k němu mohlo dojít?

Datum vydání 7. 5. 2020Shlédnutí 1 693×Sdílení článku68Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Zdá se, že konceptů není nikdy dost, protože předaleká galaxie se dočkala odhalení dalšího kousku ke Vzestupu Skywalkera 62 %. V tomto případě ale nejspíš můžeme být rádi, že nedošlo na vyobrazenou scénu, protože by s největší pravděpodobností jen zbytečně protahovala závěr filmu.

Foto: Disney

Na konci příběhu totiž Rey zavítá i tam, kde celá Sága Skywalkerů začala, když do světa vyletěla Nová naděje 88 %. Na Tatooinu tedy spatřila bývalý domov Luka a právě při průchodu tímto pískem pohřbeným obydlím narazila i na Tuskeny. Tedy alespoň podle konceptu, který můžete vidět výše.

Ti zde z nějakého důvodu i po nějakých 35 letech stále měli co sbírat. Koncept pak ale obsahuje ještě dvě zajímavé změny. V rámci filmu totiž najdeme po boku Rey droida BB-8, v tomto případě ji ale doprovází C-3PO. Každého pak asi trkne i to, že hlavní hrdinka v této fázi příběhu stále třímá meč s modrou čepelí.

Video ze zákulisí Klonových válek odhaluje, jak vznikal jeden z nejlepších duelů světa Star Wars

Pravděpodobně tedy jde o náčrt z rané fáze práce na tomto filmu, kdy ještě nebyly všechny tyto prvky doladěny. Tyto koncepty zveřejnil an svém Twiiteru jejich autor, Phil Szostak.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *