Mandalorian: Baby Yoda mohl být ještě roztomilejší. Jon Favreau proti tomu ale bojoval, jak jen mohl

Datum vydání 7. 5. 2020Shlédnutí 4 303×Sdílení článku83Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Roztomilost baby Yody ze seriálu Manadlorian 85 % je asi nezpochybnitelná. Málo koho by ale napadlo, že Disney původně plánovalo něco ještě roztomilejšího a sám Jon Favreau   musel bojovat, aby se z této milované postavy nestala pohádková abominace v jinak celkem drsném světě sci-fantasy.

Foto: Disney

V rámci nedávného rozhovoru pro Vanity Fair totiž prozradil, že první návrhy této postavy se nesly ve velmi pohádkovém duchu, který je typický pro animované příběhy studia Disney. Zdůraznil pak především velké kulaté oči, což je něco, co Favreau silně odmítal.

Stejný přístup pak měli k reklamním předmětům, designéři prostě za každou cenu chtěli změkčit jeho ostré rysy. Jon i Dave Filoni   se snažili ze všech sil doslova zošklivit baby Yodu, co to jen šlo. I proto se rozhodli jeho hlavu pokrýt chloupky, které rosou ze všemožných míst a dokonce mu zbrousili zuby do špičky.

Mandalorian: Uniklé názvy epizod prozrazují, kdy by mohla na scénu dorazit Ahsoka Tano

To samé pak proběhlo i se zvuky, které tato postava vyluzuje. Nejde totiž o klasické žvatlání batolete. Jon ho pak přirovnal spíše k malému aligátorovi než přímo dítěti. I přes veškerou snahu, co tomu Jon i Dave věnovali je ale těžké nemilovat mláďata všemožných druhů, takže i baby Yoda se nakonec dočkal opravdu pořádné dávky pozornosti ze strany fanoušků.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *