Noví Mutanti se prezentují další fotografií. Tentokrát můžeme vidět jednu zajímavou schopnost v akci

Datum vydání 7. 5. 2020Shlédnutí 1 973×Sdílení článku67Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Když se podíváme na schopnosti mutantů z filmové série X-Menů, tak zjistíme, že většina z nich je mířena spíše do útoku, než že by se pomocí nich dalo opravdu efektivně bránit. To ale rozhodně neplatí o tom, co ve svých genech skrývá Cecilia Reyes.

Foto: Disney

V rámci filmu se budeme točit především kolem subjektů, které jsou v tomto ústavu uzavřeny, ale i samotná doktorka Reyes patří mezi mutanty. Ta dokáže generovat ochranné pole jak kolem sebe, tak kolem libovolného objektu, velikost pak záleží jen na její síle.

Cinefex pak nedávno odhalil první fotografii této schopnosti, která nám ukazuje, jak touto bariérou obalila všechny přítomné hlavní postavy. Na první pohled to ale vypadá, že jde spíše o vězení, než přímo pole, co by je mělo chránit. Doktorka totiž má viditelné zranění a můžeme tedy soudit, že útočníkem byl někdo z uvězněných.

Noví mutanti se dočkali další upoutávky. Ta ukazuje Magičin meč a první pohled na Demon Beara

Noví mutanti   zatím nemají nové datum premiéry a stále tedy zůstává ve vzduchu viset otázka, jestli náhodou nedojde na úplně zrušení cesty tohoto filmu do kin. Místo toho by ho mohl potkat stejný osud, jako například snímek Artemis Fowl  , ten zamířil rovnou na Disney+.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *