Lovci pokladů se dočkají vlastního seriálu na Disney+. Nicolas Cage v něm ale nejspíš nebude

8. 5. 2020 1 480×26 světlý/tmavý vzhled

Na další příběh ze světa Lovců pokladů čekáme už více jak 12 let. Zdá se ale, že se vše obrací k lepšímu. Před pár měsíci se totiž objevily první nadějné zprávy ohledně třetího filmu a nyní to dokonce vypadá, že dojde i na seriál.

Foto: Disney

Portál Collider totiž dokázal vyzpovídat Jerryho Bruckheimera  , producenta původních dvou filmů, a zjistit, co všechno momentálně připravují.

S jistotou pracujeme na jednom pro streamovací platformu a taky pracujeme na jednom pro plátna. Doufám, že se oba projekty podaří dotáhnout a my vám tak dodáme další Lovce pokladů… na Disney+ uvidíte mnohem mladší obsazení. V kinech se ale dočkáte toho původního.

Tak to máme černé na bílem. Nicolas Cage   se vrátí na scénu Lovců pokladů, ale pouze v rámci filmu. Po jeho boku by se pak měli objevit i Justin Bartha  Diane Kruger  . Seriál nás vezme na novou cestu za artefakty a zlatými městy. Stále ale existuje možnost, že by se v něm mohl objevit i Cage, například ve formě nějakého camea.

Třetí díl Lovců pokladů vstupuje do předprodukce. Scénárista je na palubě

Třetí film zatím pokračuje s prací na scénáři, kterou od ledna vede Chris Bremner  . Režie se podle všeho ujme Jon Turtletaub  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: