Spider-Man: Testovací nahrávka ukazuje, že původní film s Tobeym Maguirem mohl být i erkový

18. 5. 2020 3 247×8 světlý/tmavý vzhled

Tobey Maguire   byl prvním představitelem Petera Parkera na filmových plátnech a tuto verzi si zamiloval snad každý. I dnes na něj ještě vzpomínáme a v mnohých aspektech stále kraluje všem sériím se Spider-Manem. V základu jde o celkem normální superhrdinský příběh, ale podle testovacích nahrávek to vypadá, že vše mohlo být o něco drsnější.

Celé video můžete vidět výše a jeho součástí jsou pak i kostýmové zkoušky. Hned na začátku ale najdete scénu, kde Tobey v roli Petera doslova ztříská několik násilníků, kteří v nějaké boční uličce obtěžují jednu dívku.

V rámci tohoto testu sice nevidíme žádnou krev, zvuky ale bohatě stačí k tomu, abychom poznali, jakým směrem se málem tvůrci vydali. Křupající kosti totiž rozhodně nejsou něčím, co běžně najdeme ve filmech pro mladistvé.

Spider-Man: Paralelní světy mohly ukázat všechny tři filmové verze bok po boku. Proč Sony odmítlo?

Je ale celkem pochopitelné, proč se nakonec nevydali touto cestou. Prorazit s erkovým filmem není zrovna jednoduché a dobrý soused Spider-Man je orientovaný spíše na náctileté, takže by si tím odřízli velkou část potenciálního publika. I tak nám ale můžete prozradit, jak by se vám líbilo, kdyby tato trilogie byla o něco drsnější.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: