Zabili ho vetřelec, terminátor i predátor. Bill Paxton si zahrál ve všech osmdesátkových hitech

9. 5. 2020 12 022×398 světlý/tmavý vzhled

Věděli jste, že existuje herec, jehož postavy zabili postupně terminátor, vetřelec a predátor? Bill Paxton   měl to štěstí, že se ukázal ve všech třech velkých akčních hitech osmdesátek. Nejdřív se popral s modelem T-800 v úvodním díle Terminátora 87 % a potom byl jako mariňák Hudson ve Vetřelcích 90 % stažen do otvoru v podlaze. Nakonec se střetl s mimozemským lovcem ve dvojce Predátora 86 %.

Paxtonovy trable se sci-fi příšerami pochopitelně neunikly pozornosti fanoušků, kteří na téma občas vtipkují. Připomínají také Paxtonova kolegu Lance Henriksena  , jemuž se povedlo něco velmi podobného. Nejdřív se nechal zastřelit terminátorem T-800 (opět v prvním snímku série) a královna xenomorfů pak ve Vetřelcích jeho Bishopa roztrhla na kusy. Ve snímku Vetřelec vs. Predátor 56 % pak Henriksenovu postavu zabije druhá z titulních potvor.

Vetřelci: Nebýt Terminátora, film by nevznikl. Režisér James Cameron musel potlačit povstání štábu

Musíme však dodat, že na rozdíl od Paxtonových charakterů ty Henriksenovy nezemřou ve všech případech. Bishop z Vetřelců je totiž android a rozpůlení ho jenom těžce poškodí. Však mrkněte sami:

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: