Mandalorian: Návrat Boba Fetta na scénu by mohl přinést ještě jednu zajímavou postavu

18. 5. 2020 4 651×36 světlý/tmavý vzhled

Když Boba Fett v Návratu Jediho 87 % zahučel do jámy se Sarlaccem, tak nikdo moc nepředpokládal, že by se z něčeho takového dokázal vysekat. Už v minulosti se ale objevily náznaky, že tento incident byl jen jedním z mnoha a on tedy ve skutečnosti má opravdu tuhý kořínek.

Foto: Electronic Arts

Když pak před týdnem přišla zpráva o jeho přítomnosti ve druhé sérii Mandaloriana 85 %, tak bylo jasno. Tenhle lovec odměn opravdu patří mezi to nejtužší, co v předaleké galaxii najdete. To, že si ho zahraje i původní herec Jango Fetta, Temuera Morrison   pak ale poskytuje nepřeberné možnosti.

Jango totiž sloužil jako základní genetický materiál pro všechny klony a v rámci prequel trilogie si zahrál i třeba Codyho, hlas pak dodal každému klonu, který kdy v těchto filmech promluvil. A právě k těmto vojákům směřujeme. Stále sice nebylo oficiálně potvrzeno, že Rosario Dawson   si zahraje Ahsoku Tano, ale věříme, že jde o celkem pravděpodobné východisko.

Jak ukázaly Klonové války 77 % i Povstalci 67 %, tak jejím de facto jediným přítelem zůstal kapitán Rex, který se sice na okamžik vydal vlastní cestou, ale nakonec se s Ahsokou opět spojil. No a jelikož se na scéně má objevit Boba Fett, tedy vlastně klon svého otce, Janga, tak se nabízí i přítomnost tohoto ostříleného veterána.

Mandalorian: Rosarii Dawson se dostává velkého zájmu fanoušků. Máme další fan arty Ahsoky Tano

Samozřejmě jde zatím jen o teorii, která se dočká svého potvrzení či vyvrácení až se samotnou druhou řadou. Ta na Disney+ dorazí v průběhu října a ukáže nám další cestu dítěte známého jako baby Yoda.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: