Marvel: Chris Hemsworth chtěl kdysi hrát v X-Men. Vysvětlil, jak Thorovi pomohl Taika Waititi

11. 5. 2020 3 870×42 světlý/tmavý vzhled

Bůh hromu Thor to v propojeném světě Marvelu neměl jednoduché. Jeho první sólový film 75 % se dočkal spíš průměrných reakcí a navazující Temný svět 72 %dokonce mnoho fanoušků považuje za jeden z nejhorších příspěvků do superhrdinského univerza. Prokletí série zlomil až Thor: Ragnarok 82 %, který se stal okamžitým hitem.

Foto: Falcon

„Je šíleně zábavný,“ řekl o režisérovi snímku Taikovi Waititim   herec Chris Hemsworth  . „Neměli byste se ale pod vlivem jeho až dětské, zběsilé energie mylně domnívat, že není připravený. Vládne všemi schopnostmi režiséra a dovede vás provést celým procesem, zároveň vás ale uvolní skrze humor. To je unikátní kombinace. Navíc přišla v době, kdy jsem zoufale toužil propůjčit své postavě víc vtipu.“

Age of Ultron: Ve druhých Avengers se mohl ukázat Loki, Hulk by v jedné scéně zešedl

V rozhovoru pro GQ Hemsworth také odhalil, že si jednu dobu už začínal myslet, že se nikdy nedočká větší filmové kariéry. Snažil se neúspěšně dostat do série X-Men či ztvárnit hlavní roli v akčním béčku G. I. Joe 61 %. Nakonec je ale rád, že neuspěl – nejspíš by mu totiž v takovém případě ušla právě ikonická role Thora.

Ještě malá marvelácká tečka: o víkendu jsme se dočkali vizuálního konceptu z dílny umělce Rodneyho Fuentebelly, který ukazuje Buckyho Barnese ve wakandské zbroji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rodney Fuentebella (@rodneyimages) on

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: