Marvel na Deadpoola kašle, tvrdí komiksový tvůrce. Nechce nám prý lhát jako ostatní

18. 5. 2020 10 423×169 světlý/tmavý vzhled

Internet v uplynulých dnech rozvířila slova komiksového tvůrce Roba Liefelda  , který se obul do současných plánů Marvelu ohledně populárního Deadpoola. K tomu nyní studio opět vlastní všechna práva, zatím ale neoznámilo přípravy třetího dílu série. Liefeld tvrdí, že se zatím nic nechystá a kdyby Marvel začal nyní, premiéry se dočkáme tak nejdřív za čtyři roky. Jen těžko se tak prý může na další film s populárním antihrdinou těšit.

Foto: CinemArt

Pro io9 navíc komiksový autor v pátek doplnil, že moc dobře ví, že Marvel dosud nemá žádné konkrétní plány. Nechce prý lhát jako ti, kdo fanouškům servírují vágní vyjádření, jako že se film někam hýbe. Jedná se prý jen o zašifrované: „Nic zajímavého se neděje.“

Loučíme se s X-Men: Seřadili jsme všech dvanáct filmů série od nejhoršího po nejlepší

Dokud prý snímek není vložený do oficiálních plánů, nikdo ho nebere vážně. V seznamu nadcházejících superhrdinských snímků MCU na příštích zhruba 5 let přitom Deadpoola 3 nenajdete. Už to samo o sobě by měl být podle Liefelda pro fanoušky varovný signál, že pokračování oblíbené série jen tak nedorazí.

Marvel Liefeldova vyjádření pro server io9 nijak nekomentoval.

Liefeld přiznal, že mu na vydání nového Deadpoola záleží i ze sobeckých důvodů, neboť v takovém případě jako spolutvůrce postavy dostane tučný šek. Doporučuje, aby studio zcela předalo otěže herci Ryanovi Reynoldsovi  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: