Mandalorian: Vypadá to, že Boba Fettovu zbroj oblékne více postav. Proč tomu tak může být?

Datum vydání 20. 5. 2020Shlédnutí 1 944×Sdílení článku70Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Před pár dny se objevila zpráva, že se ve druhé řadě Mandaloriana 85 % objeví Timothy Olyphant   a jeho postava byla označena za velmi mysteriozní. Nyní vypluly na povrch další informace, které naznačují, že by dokonce měl oblékat Boba Fettovu ikonickou zbroj. Jak je to možné, a kde ji vůbec vzal? To vám moc rádi zodpovíme.

Foto: Disney

Vypadá to totiž, že Timothy si zahraje postavu známou jako Cobb Vanth. Pokud vám toto jméno nic neříká, tak si z toho nic nedělejte, protože jde o někoho, kdo se doposud objevil jen v knižní sérii Aftermath. V ní se dozvíte, že jde o sebezvaného šerifa Tatooinu, který krátce po událostech Návratu Jediho 87 % získal Boba Fettovu zbroj.

Mnozí si jistě vzpomenou na Bobův nešťastný pád do chřtánu Sarlacca. Zřejmě ho sice přežil, ale cenou mu byla jeho ikonická zelená zbroj, protože ta se podle knih objevila v nabídce místních Jawů. A právě odtud ji získal i Cobb.

V tuto chvíli se nacházíme nějakých pět let po Epizodě VI a je tedy otázkou, co Boba Fett v té době dělal. Druhá řada Mandaloriana nás ale nejspíš znovu zavede na Tatooine, kde jsme už zahlédli kus postavy, která by odpovídala Cobbovu popisu.

Mandalorian: Návrat Boba Fetta na scénu by mohl přinést ještě jednu zajímavou postavu

V danou chvíli se mnozí fanoušci domnívali, že jde o Boba Fetta a svým způsobem měli pravdu. V závěru páté epizody totiž můžeme sledovat, jak někdo přichází k tělu Fennec Shand. Jeho kroky jsou doprovázeny zvukem, který se do té doby objevil jen u jedné postavy, ikonického lovce odměn. Zvuky můžete porovnat níže sami.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *