Legendární Snyder Cut opravdu dorazí. Alternativní verzi Ligy spravedlnosti uvidíme v roce 2021

Datum vydání 21. 5. 2020Shlédnutí 3 032×Sdílení článku175Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Liga spravedlnosti 60 % z roku 2016 se do srdcí fanoušků komiksového světa DC zrovna zlatým písmem nezapsala. Filmu bylo často vytýkáno, že příliš střídá nálady a nemá konzistentní styl vyprávění. Mohla za to zčásti jistě i změna režiséra. Původního tvůrce Zacka Snydera   zasáhla osobní tragédie a jeho nástupce Joss Whedon   silně upravil celý příběh. Proto mnozí fanoušci už roky volají po takzvaném Snyder Cutu, tedy sestřihu Ligy spravedlnosti od původního režiséra.

Foto: Vertical Ent.

Dlouhou dobu jsme ani nevěděli, zda v nějaké koukatelné podobě existuje. Důkazy se však postupně množily a studio Warner Bros. se ocitlo ze strany fanoušků pod tlakem. Nyní konečně podlehlo: režisér Zack Snyder oznámil, že jeho verze dorazí na novou streamovací platformu HBO Max – ta zatím nicméně nebude v naší zemi dostupná. Nové verze Ligy spravedlnosti se dočkáme v roce 2021.

Superrychlost, teleportace: Schopnosti, které byste ve skutečném světě mít nechtěli

Podle Hollywood Reporteru bude stát Snyder Cut ještě docela pěknou sumu – různé zdroje odhadují náklady zhruba na 20 až 30 milionů dolarů. Vrátí se prý možná dokonce i mnozí herci, aby natočili nové dialogy. Podle Snydera jsme v původní Lize spravedlnosti viděli asi jen čtvrtinu jeho práce.

Režisér také samozřejmě nezapomněl poděkovat fanouškům, kteří si novou verzi filmu doslova vydupali.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023