Simon Pegg stále nevylučuje Star Trek 4, má nápad na dvojku Jednotky příliš rychlého nasazení

21. 5. 2020 1 458×26 světlý/tmavý vzhled

Star Trek se po nemastném neslaném snímku Do neznáma 73 % už  skoro čtyři roky nevrátil do kin a hned tak se podle všeho ani neukáže. Herec Simon Pegg   nicméně stále doufá, že se jednou pokračování dočkáme. Se studiem Paramount je prý stále v kontaktu skrze e-mail, nic konkrétního se však zatím nerýsuje a Pegg tak o případném sequelu neví nic, stejně jako my ostatní.

Foto: CinemArt

Věří však, že by herci skočili po šanci natočit čtvrtý díl. Mluvilo se prý o tom (jak prozradily i jiné zdroje), že by se režie tentokrát mohl ujmout Noah Hawley  .

Sérii prý zasadila tvrdou ránu smrt Antona Yelchina  , který ztvárnil v předchozích filmech Pavla Čechova. Nečekaná tragédie tvůrcům trochu vzala vítr z plachet, obrala je o nadšení z případné práce na dalším díle.

Útěk před balvanem, středověká bitva i boj s chobotnicí. 10 dalších nejlepších filmových úvodů

Pegg se také vyjádřil ke starší akční komedii Jednotka příliš rychlého nasazení 79 %, v níž ztvárnil hlavního hrdinu, nadšeného policistu Nicholase Angela. Jako jediný film takzvané Cornetto trilogie je prý Jednotka otevřená možnému pokračování.

Foto: CinemArt

Kdyby k němu někdy došlo, podle Pegga by se měly role otočit. Místo přeložení Angela do ospalé vesničky bychom se tak dočkali cesty jeho parťáka Dannyho do velkého města. Tvůrci prý zvažovali i spin-off s oběma policisty, kteří se jmenují Andy.

Pegg ale také zmínil, že podobně jako Edgar Wright   nerad příběhy roztahuje a Jednotka navíc dostala volné pokračování ve formě sci-fi komedie U Konce světa 64 %. Navíc mu přijde, že už je možná na roli Angela trochu starý.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: