Spider-Man: Tajemný spin-off získal režisérku. Koho mají v hledáčku pro roli hlavní hrdinky?

21. 5. 2020 1 316×22 světlý/tmavý vzhled

Svět Spider-Mana je čím dál plnější. Na jedné straně máme hlavní sérii zasazenou do MCU a na té druhé projekty s dalšími postavami. Brzy se tak dočkáme například Morbia   nebo druhého Venoma  . Sony ale pracuje ještě na několika dalších filmech a jedním z nich je zatím lehce tajemný snímek s ženskou hlavní postavou.

Foto: Sony Pictures

Zatím bohužel nevíme, k jaké hrdince nás tento příběh vezme, jedno je ovšem jisté, režie se ujme S. J. Clarkson  . Ve filmovém průmyslu toho zatím moc nevytvořila, ale na poli seriálů řídila několik epizod Dextera 88 % nebo třeba také Jessicu Jones 77 %. Zkušenosti se světem Marvelu tedy má.

Co se týče samotného příběhu, tak o něm se stále jen spekuluje, o jedné z možností jsme vás už informovali a mohlo by tedy jít o film se Silk. Dále se nabízí i třeba Spider-Gwen, kterou nám Sony představilo skrze animovaný film Spider-Man: Paralelní světy 85 %.

Nedávno se pak ale objevila ještě jedna možnost a tou je Madame Web. V jejím případě ale zůstává otázkou, jakým způsobem by s ní naložili, protože podle komiksů jde o starší dámu, která je závislá na přístrojích. Ona samotná tedy vlastně nikdy s nikým nebojovala.

Sony odhalilo datum premiéry zatím neznámého filmu ze světa Marvelu. O co by mohlo jít?

Poslední střípek informací se týká potenciálního obsazení hlavní role. Vypadá to, že Sony má v hledáčku například Charlize Theron  , která by i ve svých letech nejspíš dokázala vdechnout život třeba trochu dospělejší verzi Spider-Gwen. Dalším jménem na seznamu by pak měla být Amy Adams  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: