Spider-Man se dočká dalšího spin-off filmu a tentokrát i víme, kdo bude hlavní hrdinkou

Datum vydání 22. 5. 2020Shlédnutí 2 909×Sdílení článku86Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Vypadá to, že Sony nás hodlá zásobovat opravdu slušnou porcí filmů ze světa Spider-Mana. Oficiálně jsme se zatím dočkali jen odhalení Morbia   a druhého Venoma  , ale podle dosavadních zpráv se nejspíš můžeme těšit na další čtyři snímky.

Foto: Marvel Comics

Včera jsme vás informovali ohledně filmu, který režíruje S. J. Clarkson   a dnes pro vás díky portálu Deadline máme zprávu o dalším projektu. Jeho scénáře se ujme Marc Guggenheim a příběh se podívá na postavu známou jako Jackpot.

V základu jde o nadlidsky silnou matku s velmi komplikovanou minulostí. V komiksech se střetneme se dvěma verzemi této hrdiny, první z nich je Sara Ehret, vědkyně zkoumající genovou terapii. Ta byla vystavena viru, který přepsal její DNA a dal jí její nadlidskou sílu. Po nějaké době se ale rozhodla předat otěže postavy Jackpot dál a věnovat se své rodině.

Nově se tedy pod masku skryla její pomocnice, Alana Jobson. Její působení ale bohužel nemělo příliš dlouhého trvání, protože zemřela v akci, když se spojila se Spider-Manem. Sara se tedy tajně vrací zpět na scénu a během toho se snaží starat o svou rodinu.

Spider-Man: Tajemný spin-off získal režisérku. Koho mají v hledáčku pro roli hlavní hrdinky?

Uvidíme, jak se s tímto příběhem poperou v rámci filmové adaptace. Guggenheim je ale jedním z tvůrců samotné komiksové předlohy, takže minimálně scénář by měl být ve velmi dobrých rukách. Podle dosavadních informací pak Sony připravuje ještě filmy o Silk, Nightwatch a již zmíněném projektu vedeném Clarkson.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *