Dvojklikem na celou obrazovku
Líbí? Dej echo ostatním:

Tenet Christophera Nolana dostal další trailer. Špionská akce ohýbá tok času

Datum vydání 22. 5. 2020Shlédnutí 2 211×Sdílení článku73Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Známý režisér Christopher Nolan   se proslavil hlavně trilogií Temný rytíř či sci-fi snímky Počátek 89 % nebo Interstellar 84 %. Jeho nadcházející, poněkud tajemný snímek Tenet   nabídne špionskou akci se zvláštním prvkem obracení času – v ukázce jsme zahlédli třeba projektily, které se vracejí z otvoru ve zdi zpět do zásobníku pistole.

Zahlédli jsme také padoucha, jakéhosi neznámého ruského občana, kterého si zahraje Kenneth Branagh  . Protagonistu ztvární John David Washington   a jednoho z jeho spojenců zase Robert Pattinson   známý ze Stmívání. Právě on představí hlavnímu hrdinovi plán, jehož součástí je zjevně nabourání obřího letadla do hangáru. Dočkáme se tudíž i dávky kvalitní nolanovské akce.

Žádné CGI, ale optická iluze. Vysvětlíme, jak filmaři zmenšili skřítky nebo hobity

Za zmínku stojí, že trailer neodhaluje přesné datum premiéry snímku, pravděpodobně vzhledem k současné situaci okolo koronaviru. Nápis Coming to cinemas nicméně signalizuje, že Tenet nevyjde přes internetové platformy a počká si na otevření kinosálů. Nic jiného bychom ostatně od Christophera Nolana ani nečekali.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023