Arcipadouch Darkseid se ukáže v nové verzi Ligy spravedlnosti, přetáčet se ale nic nebude

Datum vydání 24. 5. 2020Shlédnutí 7 934×Sdílení článku163Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

V kinoverzi Ligy spravedlnosti 60 % se coby hlavní záporák ukázal mocný Steppenwolf. Ten krátce zmínil svého synovce, arcipadoucha Darkseida který vládne temnému světu Apokolips, z něhož pocházejí i okřídlení paradémoni. Darkseid sám se ale ve filmu neobjevil, což se v nadcházejícím režisérském sestřihu přezdívaném Snyder Cut zjevně změní.

Foto: Warner Bros. Interactive Entertainment

Na svém twitterovém účtu to prozradil herec Ray Porter, který prý konečně dostal povolení o své roli mluvit. Mezi fanoušky filmového světa DC je ostatně už dlouho známo, že Darkseid původně v Lize spravedlnosti vystupoval – postavu podle všeho vystřihl až náhradní režisér Joss Whedon   během přetáček.

Právě Darkseida navíc film nejspíš plánoval představit coby budoucího úhlavního nepřítele hrdinů DC na způsob marveláckého Thanose. Naznačují tomu drby, že Steppenwolfa ve Snyder Cutu zabije Wonder Woman, místo aby záporák přežil jako v kinoverzi.

Superrychlost, teleportace: Schopnosti, které byste ve skutečném světě mít nechtěli

Server The Wrap mezitím přinesl zprávu, že se Zack Snyder   snažil přesvědčit streamovací platformu HBO Max k dotáčkám Ligy spravedlnosti. K těm však nakonec nedojde, přestože někteří herci možná alespoň nahrají nové dialogy.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *