Chris Evans: Do role Captaina se rychle zamiloval, zpočátku však čelil záchvatům paniky

27. 5. 2020 4 721×48 světlý/tmavý vzhled

Chris Evans  , který v posledních proslul hlavně jako Captain America ze superhrdinského vesmíru Marvelu, zavítal do podcastu Hollywood Reporteru. Věnoval se v něm třeba novému seriálu Defending Jacob 83 %, řeč ale samozřejmě přišla i na hercovu dlouhou kariéru v superhrdinském kostýmu.

Foto: Falcon

Evans prozradil, že si zprvu nebyl jistý, zda náročný závazek natočit celou řadu superhrdinských filmů zvládne. Začaly se u něj objevovat menší záchvaty paniky a přemýšlel prý, jestli je herecká branže přeci jen pro něj. Nakonec Evanse přemluvili jeho blízcí, terapeut a v neposlední řadě i kolega Robert Downey Jr.  , představitel Iron Mana.

„Bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem kdy udělal,“ přiznal s odstupem času herec. „Mám-li být upřímný, žádný z mých strachů se nakonec nenaplnil. Dost rychle jsem si Steva Rogerse zamiloval.“

Thor: Ragnarok mohl ukázat postavu ze Strážců Galaxie, Surtur má rohy z bumerangu

Podle Evanse snímky Marvelu stále mezi podobnou konkurencí vyčnívají, přestože si na ně diváci už trochu zvykli. Důkazem jsou údajně talenty, které propojené univerzum přitahuje.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: