Jason Bourne by se mohl vrátit s novým příběhem a novými tvůrci, věří producent

27. 5. 2020 1 306×17 světlý/tmavý vzhled

Akční thrillery o Jasonu Bournovi, agentovi s vymazanou pamětí, slavily počátkem tisíciletí mimořádný úspěch. Poté co se uzavřela původní trilogie už ale navazující filmy nedokázaly vzbudit takové nadšení. Poslední čtyři roky tak byl osud populárního hrdiny nejistý. Teď se ale zdá, že by se Bourne mohl v nějaké podobě přeci jen vrátit.

Foto: CinemArt

První vlaštovka přišla loni na podzim, kdy do televize dorazil seriál Treadstone 69 % zasazený do právě do Jasonova vesmíru. Producent Ben Smith   při té příležitosti potvrdil, že tvůrci rozhodně plánují i další film, detaily si však nechal pro sebe. Jeho kolega Frank Marshall   však nyní nově odhalil, v jakém stádiu se projekt momentálně nachází.

Bojujte jako filmoví hrdinové. 10 nepravděpodobných zbraní, které možná najdete i doma

Fanoušci Jasona Bourna budou asi trochu smutní. Kamery se v nejbližší době nerozjedou, film podle všeho ještě ani nemá scénář. Série se prý nyní poohlíží po nových filmových tvůrcích a novém příběhu. Zatím ani netušíme, zda se vrátí představitel titulní role Matt Damon  , který už jednou absentoval ve snímku Bourneův odkaz 66 % z roku 2012.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: