Uvidíme znovu Coulsona i po konci Agentů S.H.I.E.L.D.? Své k tomu řekl i sám herec Clark Gregg

27. 5. 2020 2 320×43 světlý/tmavý vzhled

Dnes startuje závěrečná série Agentů S.H.I.E.L.D. 74 % a spolu s ní také zatím poslední příběh, kde uvidíme agenta Coulsona v akci. Poprvé jsme se s ním střetli v rámci prvního Iron Mana 82 %, nejvýrazněji se ale představil právě v seriálu ze světa MCU. Jak to ale s jeho postavou vypadá dále?

Foto: Disney

Portálu Variety se podařilo ukořistit samotného herce, Clarka Gregga  , a vyzpovídat ho. Co si tedy myslí o svém potenciálním návratu on?

Tahle doba vypadá na skvělou chvíli, kdy něco takového oznámit… sám ale opravdu nevím. Omlouvám se. To byla trocha karanténního sadismu. Nic ale nevím. Je pro mě těžké si představit scénář, kde bych řekl, že jsem moc zaneprázdněný na to, abych na sebe hodil jakoukoliv aktuální formu obleku a zahrál si Phila Coulsona.

Vždy jsem nadšený, když vidím, jak mění časovou linii a odhalují paralelní světy uvnitř MCU. Myslím si, že existují scénáře, kde bych mohl být i já. Takže jsem se s touto postavou naučil nikdy neříkat nikdy, zároveň jsem ale velmi vděčný za tu jízdu, jakou jsme měli.

Když se podíváme na aktuální seznam chystaných seriálů, tak si celkem bezpečně dokážeme představit, že by se alespoň v jednom z nich mohl objevit.

Marvel: Vypadá to, že Loki by se mohl dočkat minimálně dvou sérií na Disney+

Pokud se ale Disney nerozhodne tuto postavu vrátit zpět i do svého oběhu, tak se bohužel musíme spokojit už jen s jeho působením v rámci seriálu Agenti S.H.I.E.L.D.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: