Avatar 2: Jake a Neytri budou muset opustit svůj domov. Producent prozradil něco málo o ději

28. 5. 2020 5 711×2388 světlý/tmavý vzhled

Premiéry Avatara 2   bychom se měli dočkat nejdřív až koncem příštího roku, takže dává smysl, že příběh snímku dosud halí opar tajemství. Producent Jon Landau   nicméně nově pro novozélandský server RNZ něco málo o ději přeci jen prozradil. Série se má stát příběhem rodiny Sullyových, která vznikla z lásky Jaka a Neytri v době mezi prvním a druhým dílem.

Foto: Bontonfilm

Tato rodina bude nyní muset opustit svůj domov, ačkoli producent nespecifikuje, zda hrdiny vyženou lidští vetřelci, nějaký nepřátelský kmen či třeba přírodní katastrofa. V rámci příběhu pak postavy prozkoumají různé oblasti Pandory, zejména pak ty vodnaté. Avatar si prý bere příklad z Petera Jacksona   a trilogie Pán prstenů a chce nás zavést do úžasného světa plného fascinujících postav.

Avatar: Jake měl zkusit drogy, domorodci lovili buvoly. Mrkli jsme na vystřižené scény

Landau také v rozhovoru ocenil, jak Nový Zéland zvládl situaci okolo koronaviru a zmínil, že jsou filmaři velice vděční, že dostali možnost pokračovat v natáčení. Dodáme jen, že režisér James Cameron   před nějakou dobou řekl, že snad tvůrci i přes komplikace poslední doby budou schopni stihnout plánované datum premiéry 16. prosince 2021.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (23 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: