Superman: Začíná se rýsovat návrat Henryho Cavilla na scénu

29. 5. 2020 2 264×107 světlý/tmavý vzhled

Henry Cavill   momentálně vyměnil rudou kápi za stříbrný meč a od Supermana se zdánlivě velmi vzdálil, když se stal Geraltem z Rivie v seriálu Zaklínač 79 %. Podle nejnovějších zpráv to ale vypadá, že bychom se ho znovu mohli dočkat i ve světě DC.

Foto: Warner Bros.

Bohužel je ale hned na začátku potřeba říct, že zatím nedorazí v samostatném filmu. Momentálně sice jedná se studiem Warner Bros. ohledně další smlouvy, ale v ní je podle všeho jasně řečeno, že nepůjde o pokračování Muže z oceli 72 %.

Na jednu stranu je to škoda, na tu druhou bychom nikdy neměli říkat nikdy. Henry je v tuto chvíli celkem zaneprázdněn prací pro Netflix, kde si střihne i roli Sherlocka Holmese ve filmu Enola Holmes  . Henry navíc nikdy nepatřil k hercům, kteří by na své fanoušky chrlili několik filmů ročně, takže pravděpodobně chce mít dostatek času na projekty, kterým se v tuto chvíli zavázal.

Svět DC by se měl rozšířil o velké množství filmů. Co všechno nás ale vlastně čeká?

Zůstává tedy otázkou, v jakém z dalších filmů studia WB bychom ho mohli vidět. Wonder Woman 1984   i pokračování Sebevražedného oddílu   jsou určitě mimo, nabízí se tedy například Black Adam   nebo druhý Aquaman  . Zatím ale můžeme opravdu jen spekulovat.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: