V Avatarovi si zahraje herec známý z Harryho Pottera. Prý si připadal jako nováček

2. 6. 2020 3 676×458 světlý/tmavý vzhled

David Thewlis   se asi nejvíc proslavil jako sympatický bradavický profesor Lupin z filmové série Harry Potter. Tedy zatím – ukázalo se totiž, že herce uvidíme v nadcházející dvojce Avatara  . Thewlis pro časopis Total Film přiznal, že nemá ponětí, jak budou jeho scény přesně vypadat. Poskytl totiž své pohyby a mimiku jednomu z modrých domorodců, které příští rok na plátně potkáme.

Foto: Warner Bros.

Vzhledem k využití pokročilých počítačových efektů přišlo Thewlisovi celé natáčení zvláštní. Po pětatřiceti letech praxe si prý znovu připadal jako nováček, jako by právě získal svou první práci. Žádné z pravidel, na která je zvyklý, najednou neplatila.

Zaslouží si víc lásky. Deset filmových a seriálových postav, které možná neprávem podceňujete

Režisér James Cameron   se mimochodem již vrátil na Nový Zéland, kde má brzy pokračovat natáčení, přerušené kvůli koronaviru. Vyfotil se spolu s producentem Jonem Landauem  . Podle popisku na Instagramu čekají nyní oba muže dva týdny v izolaci, než se budou moci pustit do práce.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jon Landau (@jonplandau) on

Pokud jim půjde dílo hezky od ruky, mohli bychom se údajně stále dočkat premiéry v plánovaném datu 16. prosince příštího roku.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (4 komentáře)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: