Jak to vypadá s budoucností Vetřelce? Ridley Scott v tom má celkem jasno

5. 6. 2020 4 695×42 světlý/tmavý vzhled

Když zavzpomínáme na posledního Vetřelce s podtitulem Covenant 61 %, tak většině fanoušků této kultovní série proběhne mráz po zádech. Bohužel ale ne proto, že by šlo o tak skvěle děsivý film. Od té doby jsme toho ze strany Ridleyho Scotta   příliš mnoho neslyšeli, ale podle nejnovějších zpráv to vypadá, že se ještě nehodlá vzdát.

Foto: 20th Century Fox/Disney

V rámci rozhovoru pro L.A. Times totiž neodolal a dostal se i k tomu, co dalšího by v tomto světě mohlo přijít.

Myslím, že Vetřelec před sebou má ještě dlouhou cestu, ale nejspíš se bude muse znovu vyvinout. Při tvorbě jsem vždy myslel i na toho úplně prvního, proč by taková stvůra vůbec vznikla, a proč by cestovala v něčem, co jsem vždy považoval za válečnou loď přenášející náklad plný těchto vajec. Co bylo účelem tohoto stroje, a co bylo účelem těchto vajec? To je to, na co bychom se měli ptát. Kdo, proč a za jakým účelem je podle mě dalším nápadem.

Ridley Scott touto myšlenkou možná narazil na opravdu zajímavý aspekt Vetřelce, který vlastně neznáme. Navíc by mohlo jít o skvělý způsob, jak znovu vnést život do této série, protože cesta, jakou se vydal Covenant sice byla zajímavá, ale bohužel ji nedokázal dodat v uspokojivém formátu.

Dark Horse Comics přetvoří původní scénář Predátora v komiksovou sérii. Víme i kdy dorazí první díl

Posledního dílu původně plánované trilogie, která začala s Prometheem 66 % se nejspíš už nedočkáme, ale další příběhy z tohoto světa očividně jen tak nezmizí.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: