Hollywood i hvězdy Star Wars stojí za proslovem Johna Boyegy ohledně Black Lives Matter

Datum vydání 9. 6. 2020Shlédnutí 1 997×Sdílení článku115Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Snad každý alespoň koutkem oka zaregistroval, že po světě momentálně probíhají protesty s názvem Black Lives Matter. Do těch se zapojil i John Boyega  , který se nejvíce proslavil svou rolí v nové trilogii Star Wars, tentokrát ale vzal do ruky místo blasteru megafon nabitý velmi dobře mířenými, i míněnými slovy.

Foto: Disney

Když ale vstupoval mezi protestanty v Londýně, tak na jedné straně sice byl odhodlaný vyjádřit svůj názor, na té druhé ovšem moc dobře věděl, že si tím může zavřít dveře Hollywoodu. Za Johna se ale postavilo hned několik režisérů a scénáristů v čele s Philem Lordem   a aby toho nebylo málo, tak ho podpořili Mark Hamill  , který svou hrdost za jeho činy vyjádřil na Twitteru, J. J. Abrams   i oficiální Twitter Star Wars.

Mandalorian: Bryce Dallas Howard prozradila, co stálo za vznikem scény se srkajícím baby Yodou

Filmy a seriály nám často vyobrazují ideální svět, kde rasová nesnášenlivost více méně neexistuje. Tyto chvíle nám ale bohužel ukazují, že k takové společnosti zvláště některé země mají ještě hodně daleko, a to i přesto, že se tváří jako by tomu bylo naopak. Johnův kompletní projev si můžete poslechnout níže.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *