Kolik by dnes bylo Simpsonovým, kdyby v jejich světě plynul čas jako v tom našem?

6. 6. 2020 22 360×4342 světlý/tmavý vzhled

Rodina Simpsonových 92 % je s námi už více jak třicet let, její členové ale za tu dobu nezestárli skoro ani o den. Jediných změn, kterých jsme se tedy dočkali jsou ty v grafickém pojetí. Kolik by tedy těmto postavám bylo, kdyby na ně nepůsobilo seriálové kouzlo?

Homer

Foto: 20th Century Fox/Disney

Díky tomu, že jsme v rámci 4. řady spatřili Homerův řidičák, máme celkem dobrou představu o tom, kdy se narodil. Když tedy vyjdeme z uvedeného údaje – 12. května 1956 – tak by před pár týdny oslavil 64. narozeniny.

Marge

Foto: 20th Century Fox/Disney

S Marge je to trochu složitější, protože jako každá správná žena, ani ona jen tak neprozradí, kolik jí doopravdy je. Jediné, podle čeho tedy můžeme alespoň trochu soudit, je díl s maturitním plesem.

Epizoda Takoví jsme byli z druhé řady nám totiž odhalila, že chodila do stejného ročníku jako Homer a tudíž by měla být přibližně stejně stará. Pravděpodobně by jí dnes tedy také bylo 64 let. Možná ale jen 63, protože její narozeniny byly zmíněny dvakrát, jednou v souvislosti s květnem a podruhé říjnem.

Simpsonovi: Původní návrh vzhledu Marge by byl největší šíleností celého seriálu

Bart

Foto: 20th Century Fox/Disney

U dětí Homera a Marge jde obecně o celkem jednoduchý proces, protože všechny tři z nich oslavily své narozeniny přímo na scéně a den vysílání dané epizody pak označuje i přibližné datum. V případě Barta tedy víme, že od třetí řady mu je 10 let a letos by oslavil 38. narozeniny.

Líza

Foto: 20th Century Fox/Disney

Ve třetí řadě oslavila své narozeniny i Líza, která je o dva roky mladší než Bart, v té době jí tedy bylo 8. Pokud by se naplnil její osud, tak by se pravděpodobně brzy stala první prezidentkou USA. Kandidovat totiž může kdokoliv starší 35 let, jelikož by jí letos mělo být 36 let, tak by v příštích volbách mohla konkurovat Trumpovi.

Maggie

Foto: 20th Century Fox/Disney

Ohledně Maggie to bohužel je i není jednoduché. I ona sice oslavila své narozeniny přímo na scéně, v jejím případě šlo o ty úplně první a mohli jsme je sledovat až v rámci páté série. Pokud bychom ale postupovali stejně jako v případě jejích sourozenců, tak by jí dnes mělo být 26 let.

Bart i Líza ale své narozeniny oslavily o dva roky dříve a od té doby nezestárli ani o den, je tedy na místě, abychom i její oslavu posunuli o něco zpět. Pravděpodobně by tedy letos oslavila 28. narozeniny.

Simpsonovi se dočkají epizody věnované Avengers. Kdy bude k vidění, a kdo se stane padouchem?

Uvidíme, kolik dalších sérií s těmito postavami ještě uvidíme, posledních pár řad ale ukazuje, že už tvůrcům trochu docházejí nápady a kvalita tak postupně upadá. V tuto chvíli ale s jistotou dostaneme ještě minimálně jednu další.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (43 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: