Mandalorian: Bryce Dallas Howard prozradila, co stálo za vznikem scény se srkajícím Baby Yodou

8. 6. 2020 1 474×17 světlý/tmavý vzhled

Mandalorian 85 % sice na jedné straně vyobrazuje drsný život na Vnějším okraji předaleké galaxie, ale na té druhé nás i baví roztomilostí a občasnou děsivostí baby Yody. V rámci čtvrté epizody se nám dostalo hned několik velmi zajímavých scén, kdy se tato postava z ničeho nic objevila na scéně a zároveň dala vzniknou slušné várce memů.

Foto: Disney

Režisérka tohoto dílu, Bryce Dallas Howard  , pak v rámci rozhovoru pro TV Line prozradila, že za velkou porcí těchto miniscén stály její děti.

Mé děti byly na natáčení de facto každý den. A i když jsme pracovali jen s příběhovými tabulemi… když jsme si jen představovali, co a jak bude, tak za mnou do editovací místnosti chodila má dcera a kdykoliv, kdy nebyl baby Yoda na obrazovce, tak se ke mně naklonila se slovy: Kde je baby? Kde je baby? Kde je baby?

Této reakce si všiml i Jon Favreau   a reagoval na to tím, že pokud malé dítě bloumá nad tím, kde se baby Yoda nachází, tak bychom měli vědět, kde opravdu je. Díky tomu pak vzniklo několik záběrů zaměřených právě na tuto malou postavu s velkou mocí uvnitř.

Mandalorian: Vypadá to, že Boba Fettovu zbroj oblékne více postav. Proč tomu tak může být?

Na jednu stranu jde sice o roztomilé vysvětlení, na té druhé ale o něco, co není omezeno výlučně na děti. Baby Yoda totiž byl natolik ústřední postavou, že snad každý divák chtěl vědět, kde se nachází a jestli opravdu je v pořádku.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: