Jon Favreau objasnil, kdy dorazí druhá řada Mandaloriana. Seriál o Obi-Wanovi pokračuje s přípravami

9. 6. 2020 1 890×24 světlý/tmavý vzhled

Epidemie koronaviru zavřela filmová i televizní studia po celém světě a velké množství plánovaných projektů se tak dočkalo velmi nepříjemného zdržení. Ohledně druhé řady Mandaloriana 85 % se sice neobjevila žádná zpráva o odkladu, ale až doposud jsme vlastně nevěděli, jak to doopravdy bude.

Foto: Disney

Jon Favreau   to tedy vzal do svých rukou a v rámci rámci virtuálního panelu během události ATX Television Festival prozradil, jak se věci mají.

Měli jsme celkem štěstí, že jsme s natáčením skončili ještě před karanténou. Díky technologické vyspělosti Lucasfilmu a ILM jsme dokázali vzdáleně pracovat na vizuálních efektech a postprodukci.

Druhá série tedy nakonec opravdu dorazí v průběhu října, na přesné datum si ale zatím musíme ještě počkat. Jon pak ještě dodal, že tato řada v mnohém působí spíše jako druhá polovina té první, než že by mělo přímo o další sérii.

Star Wars: První díla z Vrcholné republiky odložena. Dorazí až začátkem příštího roku

Deborah Chow  , která mimo Mandaloriana režíruje také seriál o Obi-Wanu Kenobim  , pak dodala, že seriál s Ewanem McGregorem   v hlavní roli stále potřebuje ještě nějakou práci. Vše se ale pohybuje kupředu.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: