Jake Gyllenhaal si zahraje hlavní roli thrilleru Snow Blind, který jde ve stopách stejnojmenné knihy

9. 6. 2020 1 465×34 světlý/tmavý vzhled

Jake Gyllenhaal   má na svém triku hned několik velmi zajímavých projektů, mezi kterými najdeme například Zdrojový kód 80 %, nebo Zmizení 86 %. Mnozí ho ale znají především díky Princi z Persie 70 % nebo roli Mysteria ve filmu Spider-Man: Daleko od domova 76 %. Nyní se ale rozhodl se zapojit do celkem děsivého projektu, kterým je Snow Blind.

Foto: Marvel/Disney

Knižní předloha je komiksového rázu a točí se kolem středoškoláka Tedda, který skrze online příspěvek zjistí, že jeho rodina je v programu na ochranu svědků. Najednou neví, komu vlastně může věřit, protože jeho rodiče nejsou těmi lidmi, za které je celý život považoval. Zdánlivě nevinný post tedy obrátí jeho život na ruby. Aby toho nebylo málo, tak to navíc vypadá, že jeho rodiče ve skutečnosti nejsou tak nevinní, jak tvrdí. To vše se pak odehrává na mrazivé Aljašce.

Spider-Man: Marvel ukázal alternativní kostýmy pro Mysteria, vzniklo jich prý snad až sedmdesát

Zatím není známo, jaké role se zhostí samotný Jake, je ale pravděpodobné, že půjde buďto o hlavního agenta FBI, otce Tedda, nebo samotného zabijáka, před kterým byla tato rodina v první řadě ukryta.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: