Star Wars: Lando Calrissian mohl být klon podle původního plánu George Lucase

10. 6. 2020 1 652×9 světlý/tmavý vzhled

Server Digital Spy zapátral po starších plánech duchovního otce Star Wars George Lucase   a zjistil, že mohl být Lando Calrissian úplně jinou postavou. Tvůrce předaleké galaxie zprvu plánoval, že z charismatického darebáka udělá klon. Hrdina měl vypadat až trochu příliš dokonale, neboť jeho geny prošly změnami a vylepšeními oproti originálu.

Foto: Falcon

Landův klan měl patřit k vládnoucí vrstvě klonového světa a dokonce prý nesl část zodpovědnosti za klonové války, které tehdy v Lucasově mysli nejspíš ještě neměly konkrétnější podobu. Leia měla k Landovi chovat nedůvěru právě kvůli jeho původu. Původně jsme se mohli dočkat i dalších, stejně vypadajících Landových příbuzných, než byl nápad během úprav scénáře smeten ze stolu.

8 vedlejších padouchů, kteří byli děsivější, než ti hlavní

Na další verzi pracovala Leigh Brackett   a Landa jsme v ní měli potkat na Hothu, kde by byl adoptivním synem místního náčelníka Bahiriho. Landův prapředek chtěl mnoho potomků, takže si je vyrobil z buněk vlastního těla. Podobně se zachovala i jeho sestra. Po válce však Calrissian trpí – zvykl si vídat všude kopie vlastní tváře a teď si připadá osamělý. Další detaily si můžete anglicky přečíst zde.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: