Reboot Looney Tunes bude bez střelných zbraní. Je to ale opravdu důvod k panice a bojkotu?

Datum vydání 11. 6. 2020Shlédnutí 1 059×Sdílení článku60Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Looney Tunes 80 % se momentálně těší zvýšené pozornosti, protože se staly nejsledovanějším seriálem HBO Max. Jejich reboot ale pro starší fanoušky nese trochu hořkou pachuť, protože tvůrci ze studia Warner Bros. udělali jednu celkem výraznou změnu v případě dvou postav.

Foto: Warner Bros.

Tento zásah se týká úhlavního nepřítele Bugse Bunnyho, Elmera Fudda a Yosemity Sama. Oba přijdou o střelné zbraně, opravdu ale jde o takový problém?

V případě Elmera pravděpodobně ne, protože tato postava je v základu spíše milovníkem nejrůznějších koníčků a v průběhu let toho vystřídal celkem dost. Však poprvé jsme ho viděli jako fotografa, rýžoval také zlato, nebo byl třeba nadšeným kempařem. Pušku dostal do ruky až v posledních verzích. Proč mu tedy nedopřát něco nového.

U Sama je to už trochu jiná písnička, protože jde o kovboje a kovboj bez koltů nemůže zrovna dvakrát dělat, co je pro něj typické. Uvidíme, jakým způsobem se s tím studio WB popere u něj.

Hra o trůny není nejpopulárnějším seriálem HBO Max. Žebříčkům kraluje něco mnohem zábavnějšího

Zajímavé ale je, že dynamity, kanóny a další předměty komického násilí zůstanou na scéně. Důvodem je podle dosavadních zpráv to, že střelné zbraně jsou zvláště v USA celkem běžným prvkem v domácnostech a děti se k nim tedy snadno mohou dostat, což dokazují i každoroční zprávy o střelbě ve školách. 

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *