Spider-Man: Marisa Tomei naznačila, co můžeme v dalším pokračování čekat od tety May

11. 6. 2020 8 451×35 světlý/tmavý vzhled

Třetí Spider-Man   s Tomem Hollandem   v hlavní roli byl sice chvilku v ohrožení, když došlo na lehkou při mezi studii Sony a Disney, ale nakonec se vše zažehnalo. Produkce pak měla původně začít už příští měsíc, ale je více než pravděpodobné, že se jí nedočkáme dříve jak na podzim, protože v USA stále platí celkem přísná nařízení ohledně aktuální epidemie koronaviru.

Foto: Marvel

I tak bychom se ale měli finálního produktu dočkat někdy v průběhu roku 2021, tedy alespoň podle dosavadních zpráv. V tuto chvíli se jen na přípravách toho, co nás čeká a k tomu se vyjádřila i představitelka tety May, Marisa Tomei  .

Režisér Jon Watts a já jsme vždy mluvili o tom, že by měla organizovat nějakou komunitu. Doufám tedy, že tato cesta se nějak rozvine a bude součástí i tohoto filmu.

Už v rámci snímku Daleko od domova 76 % jsme mohli něco v tomto duchu sledovat, když May mluvila v rámci prezentace o lidech, kteří utrpěli událostmi Avengers: Infinity War 86 % a Endgame 83 %.

Spider-Man: Produkce pokračování Paralelních světů zahájena. Jak by mohl vypadat starší Miles?

Můžeme tedy očekávat, že v tomto směru bude i nadále pokračovat a kdo ví, třeba díky Spider-Manovi půjde i o něco mnohem většího. Je ale otázkou, co čeká Petera, protože odhalení na konci druhého dílu nebylo zrovna příjemné.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: