Mandalorian: Dočkáme se odhalení pravého jména baby Yody? Někteří režiséři ho už znají

Datum vydání 15. 6. 2020Shlédnutí 1 954×Sdílení článku54Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Ohledně druhé řady Mandaloriana 85 % toho zatím moc nevíme, o mnohém se spekuluje, něco málo uniklo, ale Disney i tentokrát celkem obstojně drží vše pod pokličkou a odmítá cokoliv komentovat. Jedno je ale jisté, minimálně mezi režiséry druhé řady se šíří jedno velmi důležité jméno, pravé jméno baby Yody.

Foto: Disney

Snad každému je jasné, že baby Yoda ani The Child neboli Dítě nejsou opravdovými jmény tohoto malého zeleného uzlíčku roztomilosti. To, že má nějaké jméno jsme se dozvěděli nějakou dobu zpět, nyní ale i režisér Sam Hargrave   prozradil, že i on toto jméno zná.

Znamená to tedy, že bychom se v rámci druhé řady mohli dozvědět, jak se jmenuje tato klíčová postava? Možná. Hodlá někdo z těch, kdo ho znají prozradit toto tajemství? Rozhodně ne. Když vezmeme v potaz, jak daleko velký myšák zašel jen aby utajil jeho samotnou existenci, tak můžeme očekávat, že ani tentokrát jen tak necouvne.

Jon Favreau objasnil, kdy dorazí druhá řada Mandaloriana. Seriál o Obi-Wanovi pokračuje s přípravami

Navíc je dost možné, že jde jen o malou hru ze strany studia Disney a těch, kdo to jméno znají. Buďme totiž upřímní, předaleká galaxie je opravdu velkým světem a ne každé jméno musí nutně něco znamenat.

Ale kdo ví, třeba zjistíme, že Palpatine vytvořil i klon Yody. 

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *