Jurský svět: Natáčení by mělo pokračovat už v červenci. Jak chce Universal zajistit bezpečnost?

16. 6. 2020 1 391×80 světlý/tmavý vzhled

Studia umístěná ve Velké Británii se pomalu začínají otevírat, ta největší ale stáje zůstávají zavřena. Výjimkou tedy není ani Pinewood, kde se před uzávěrkou natáčel třetí Jurský svět  . Studio Universal Pictures se ale rozhodlo celkem slušně zainvestovat do všemožných opatření, aby se brzy mohlo znovu začít točit.

Foto: Universal Pictures

Cílem je, aby se mohlo pokračovat v produkci už za pár týdnů, což samozřejmě není nic lehkého. Ale v Pinewood studiu by do té doby měly vzniknout dvě testovací zóny, kde bude všem přítomným denně měřena teplota. Na place navíc bude přítomno i několik doktorů z organizace Your Doctor.

Dalším důležitým bodem je samozřejmě hygiena, které hodlají pomoct rozmístěním cedulí a instalací zhruba 60 dalších umyvadel a 150 desinfekčních jednotek. Posílen bude i úklidový personál. Mimo tzv. Zelené zóny bude muset být dodržován i klasický dvoumetrový odstup.

Jurský park: T-Rex bez povšimnutí přišel o jeden zub a počasí hrálo tvůrcům do karet

Žádné z těchto opatření samozřejmě není levné, ale ztráta filmových studií, která každým dnem roste, je mnohem větším strašákem. Doufejme tedy, že i zbylá studia brzy dokáží něco podobného.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: