Vetřelec: Na scénáři pátého dílu se nejspíš pracovalo před pár měsíci. Dočkáme se dalšího filmu?

17. 6. 2020 4 546×452 světlý/tmavý vzhled

Série Vetřelce patří k těm největším filmovým ságám a svou cestu začala před více jak 40 lety, když Ridley Scott   vytvořil snímek, u kterého lidé zvraceli v kinech. Od té doby jsme viděli pokračování z rukou Jamese Camerona   i pokus Ridleyho o návrat na scénu. Vypadá to ale, že bychom se mohli dočkat něčeho, na co celkem dlouho čekáme.

Foto: Brandywine Productions

Od roku 1997, kdy vyšel Vetřelec: Vzkříšení 67 %, totiž fanoušci doufají, že se dočkají i pátého Vetřelce. Už v minulosti se spekulovalo o tom, že na jeho scénáři pracuje Neill Blomkamp  , ale nakonec od tohoto projektu upustil.

Nyní se ale objevila zpráva o dalším možném scénáři, který pro Brandywine Productions podle všeho připravil Walter Hill   spolu s Davidem Gilerem  . Oba dva mají se světem Vetřelce slušné zkušenosti, protože se podíleli jak na Vetřelci 3 74 %, tak na prequelech z rukou Ridleyho Scotta. Tento scénář je navíc datován k 13. březnu 2020.

Jak to vypadá s budoucností Vetřelce? Ridley Scott v tom má celkem jasno

I James Cameron ale začátkem minulého roku projevil zájem o návrat do tohoto prostředí. U něj ale můžeme očekávat, že to ještě nějakou dobu potrvá, protože momentálně je celkem zaneprázdněn prací na pokračováních Avatara. Dříve nebo později bychom se ale minimálně nějakého pohledu na Xenomorphy dočkat měli, protože ani Ridley Scott se nehodlá této série vzdát.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (4 komentáře)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: