Hanna: Nový akcí nabitý trailer odhaluje, co nás čeká. Přidá se hlavní hrdinka na stranu nepřítele?

18. 6. 2020 653×8 světlý/tmavý vzhled

Seriál Hanna 70 % z dílny Amazon Prime Videa sice nepatří mezi největší projekty této streamovací platformy, ale i tak jde o jeden z těch populárnějších. I v druhé sérii se tedy můžeme těšit na příběh mladé dívky, která byla od mala trénována, aby dokázala porazit každého, kdo se jí postaví. V novém traileru pak můžeme vidět, co nás vlastně nyní čeká.

spoilerNa konci první série jsme mohli sledovat boj Hanny proti Utraxu, organizaci, která se ji snaží získat pro sebe. Bohužel v jeho průběhu ztratí svého otce a zůstává tedy odkázána sama na sebe.

Oficiální synopse pak říká, že cílem Hanny se momentálně stala Clara, dívka momentálně znovu držená Utraxem. Hlavní hrdinka tentokrát najde pomoc u vcelku nečekané osoby, agentky CIA Marissy, neboli její bývalé nemesis.

Ta se nyní snaží chránit sama sebe i Hannu. I tak nás ale čeká celkem silný příběh, kdy Hanna pronikne dovnitř Utraxu, kde se střetne s dalšími dívkami, co prošly podobným výcvikem jako ona sama. I ona pak začne pochybovat o tom, kam vlastně doopravdy patří.

Hanna: Nový tajemný teaser odhaluje datum vydání druhé série

Druhá série by měla znovu nabídnout osm epizod a na Amazon Prime Video dorazí už 3. července.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: