Zaklínač: Scénárista prozradil, že vymyslel jednu z nebezpečných seriálových příšer

18. 6. 2020 2 016×44 světlý/tmavý vzhled

Scénárista Declan de Barra pracoval na čtvrté epizodě první řady Zaklínače 79 % a vymyslel i příběh prvního dílu nadcházející řady druhé. Pro server We Are Irish nově promluvil o svých zkušenostech z natáčení a prozradil leccos zajímavého. Bylo prý například těžké psát tak, aby příběh uspokojil fanoušky předlohy a zároveň zůstal přístupný i úplně novým divákům.

Foto: Netflix

„Vždy mě ohromí, když napíšu něco šíleného a potom vidím, jak se to probouzí k životu,“ svěřil se De Barra. „Obří scény, příšery, stovky komparzistů a členů štábu, kaskadérské kousky, speciální efekty.“ Prozradil, že jednou na svém iPadu načmáral švábovitého psa, který se nakonec skutečně do epizody dostal. Scénáristovi přijde něco takového šílené.

Zaklínač: Mrkněte na potvory z knížek, které možná potkáme v dalších řadách seriálu

Jeho nejoblíbenější scénou z hotového dílu je prý ale ta, v níž Yennefer pohřbívá mrtvé dítě a přitom k němu promlouvá. Herečka Anya Chalotra   totiž podala mimořádný výkon. De Barra také prozradil, že před přerušením natáčení kvůli koronaviru stihli tvůrci natočit značnou část jeho úvodní epizody druhé série.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: