Zaklínač: Scénárista prozradil, že vymyslel jednu z nebezpečných seriálových příšer

Datum vydání 18. 6. 2020Shlédnutí 2 157×Sdílení článku99Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Scénárista Declan de Barra pracoval na čtvrté epizodě první řady Zaklínače 79 % a vymyslel i příběh prvního dílu nadcházející řady druhé. Pro server We Are Irish nově promluvil o svých zkušenostech z natáčení a prozradil leccos zajímavého. Bylo prý například těžké psát tak, aby příběh uspokojil fanoušky předlohy a zároveň zůstal přístupný i úplně novým divákům.

Foto: Netflix

„Vždy mě ohromí, když napíšu něco šíleného a potom vidím, jak se to probouzí k životu,“ svěřil se De Barra. „Obří scény, příšery, stovky komparzistů a členů štábu, kaskadérské kousky, speciální efekty.“ Prozradil, že jednou na svém iPadu načmáral švábovitého psa, který se nakonec skutečně do epizody dostal. Scénáristovi přijde něco takového šílené.

Zaklínač: Mrkněte na potvory z knížek, které možná potkáme v dalších řadách seriálu

Jeho nejoblíbenější scénou z hotového dílu je prý ale ta, v níž Yennefer pohřbívá mrtvé dítě a přitom k němu promlouvá. Herečka Anya Chalotra   totiž podala mimořádný výkon. De Barra také prozradil, že před přerušením natáčení kvůli koronaviru stihli tvůrci natočit značnou část jeho úvodní epizody druhé série.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023